תיקון שעונים חשוב לבצע אצל המומחים בלבד, מדוע? כאשר יש לכם שעון חשוב, שעון יוקרתי, שעון בעל ערך סנטימנטלי ועוד אתם בוודאי רוצים לגשת לשען מומחה שיוכל לסדר לכם את התקלה בשעון בצורה הטובה ביותר.

שען מומחה ידע להבין מה הבעיה בשעון, לדעת אם השעון צריך רק החלפת בטרייה, או שמא מדובר בכיול, בכיוון, בהחלפת חלק, באיטום השעון מחדש ועוד. אז מדוע כדאי לפנות למומחים בתיקון שעונים? כמה סיבות נוספות בהמשך.

יחס אישי – כאשר אתם פונים למומחה לתיקון שעונים אתם מקבלים יחס אישי. תיקון שעון אצל מומחה מקנה לכם התייחסות נוספת, את תשומת הלב שאתם זקוקים לה בעיקר אם מדובר בשעון שחשוב לכם. בכך אתם יכולים לזהות את הבעיה ולקבל תיקון טוב וליהנות מהשעון לשנים רבות.

תיקון שעון יוקרתי – בדרך כלל כאשר רוכשים שעון, משקיעים בשעון יוקרתי. לכן חשוב לבצע תיקון שעון מסוג זה אצל מומחה כדי שהשעון לא יישרט, האבנים, אם ישנן, לא יפגעו וחלקים של השעון לא ייעלמו. שעון יוקרתי שעולה כמה עשרות אלפי שקלים חשוב לתקן רק אצל אדם שיודע מה הוא עושה.

עיסוק בפרטים הקטנים – שען מומחה יודע להתעסק בפרטים הקטנים. תיקון אצל מומחה לשעונים הוא לא תיקון בעוד חנות שעונים מזדמנת: מדובר בתיקון פרטני שעוסק בכל פרט ופרט, ובכך השען מזהה את הבעיה, ויכול לגרום לשעון שלכם להחזיק מעמד ולפעול לשנים ארוכות.

חידוש שעונים בעלי ערך סנטימנטלי – כאש יש לכם שעון בעל ערך סנטימנטלי שקיבלתם בירושה או שהוא חשוב לכם מאד, יש לתקן את השעון רק אצל המומחים. שעון כזה יכול לעבור גם בירושה או שתוכלו להעניק אותו במתנה ליקרים לכם וזאת כי הוא מקבל טיפול הולם. בכך תוכלו ליהנות מהשעון לשנים רבות.

לסיכום, שעונים יקרים, שעונים ממותגים ושעונים בעלי ערך סנטימנטלי מתקנים רק אצל המומחים. כדי לקבל תיקון שעון כזה בדקו אילו שענים ישנם שעוסקים בתיקון שעונים, ובכך תוכלו להאריך את חיי השעון.

מתעניין בלימודי שענות? לחץ כאן!